ԿԸՀ-ն գրանցել է ընտրական ցուցակները

Այսպիսով, ու՞մ եք ձեր ձայնը տալու հունիսի 20-ին։ Գրեք մեկնաբանությունում։

 



«Արդար Հայաստան» կուսակցություն
Նախընտրական ցուցակը կգլխավորի Նորայր Նորիկյանը
«Հայ Ազգային Կոնգրես»
Նախընտրական ցուցակը կգլխավորի
Լ
ևոն Տեր—Պետրոսյանը

 

«Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցություն
Նախընտրական ցուցակը կգլխավորի Նիկոլ Փաշինյանը
«Զարթոնք» ագային քրիստոնեական կուսակցություն
Նախընտրական ցուցակը կգլխավորի Արա Զոհրաբյանը
«Ազատություն» կուսակցություն
Նախընտրական ցուցակը կգլխավորի Հրանտ Բագրատյանը
«Պատիվ ունեմ» դաշինք
կազմված է՝
«Հայաստանի հանրապետական», «Հայրենիք» կուսակցություններից
Նախընտրական ցուցակը կգլխավորի Արթուր Վանեցյանը
Միասնական Հայրենիք Կուսակցություն
Նախընտրական ցուցակը կգլխավորի Մհեր Տերտերյանը
«Համահայկական ազգային պետականություն» (ՀԱՊ) կուսակցություն
Նախընտրական ցուցակը կգլխավորի Արթուր Վարդանյանը
«Լուսավոր Հայաստան» կուսակցություն
Նախընտրական ցուցակը կգլխավորի Էդմոն Մարուքյանը
«Մեր տունը Հայաստանն է» դաշինք
կազմված է՝
«Ալյանս», «Մեր տունը Հայաստանն է» կուսակցություններից
Նախընտրական ցուցակը գլխավորում է Տիգրան Ուրիխանյանը
Հանրապետություն կուսակցություն
Նախընտրական ցուցակը գլխավորում է Արամ Սարգսյանը
«Հայոց Հայրենիք» կուսակցություն
Կուսակցության նախընտրական ցուցակը գլխավորում է Արտակ Գալստյանը
«Ազատ հայրենիք» դաշինք
կազմված է՝
«Ազգային Ինքնորոշում Միավորում»,
«Հայաստանի կանաչների» ,
«Ազգային ժողովրդավարների» դաշինք»,
«Հայ Կառուցողական»,
«Պահպանողական» կուսակցություններից
նախընտրական ցուցակը գլխավորում է Միքայել Հայրապետյանը
«Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցություն
Նախընտրական ցուցակը գլխավորում է Գագիկ Ծառուկյանը
«Հայաստանի դեմոկրատական» կուսակցություն
նախընտրական ցուցակը կգլխավորի Տիգրան Արզաքանացյանը
«5165 ազգային պահպանողական շարժում» կուսակցություն
Նախընտրական ցուցակը գլխավորում է Կարին Տոնոյանը
«Քաղաքացու Որոշում» սոցիալ դեմոկրատական կուսակցություն
Նախընտրական ցուցակը գլխավորում է Սուրեն Սահակյանը
«Շիրինյան-Բաբաջանյան ժողովրդավարների» դաշինք
կազմված է՝
«Հանուն հանրապետության ժողովրդավարության պաշտպանների դաշինք» կուսակցություններից
Նախընտրական ցուցակը գլխավորում է Արման Բաբաջանյանը
«Հայաստանի Քրիստոնեաժողովրդավարական» կուսակցություն
«Ազգային օրակարգ» կուսակցություն
Նախընտրական ցուցակը գլխավորում է Արա Հակոբյանը
«Վերելք» կուսակցություն
Նախընտրական ցուցակը գլխավորում է Ալեքսան Մինասյանը
«Ազատական» կուսակցություն
Նախընտրական ցուցակը գլխավորում է Սամվել Բաբայանը
«Հայոց Արծիվներ Միասնական Հայաստան» կուսակցություն
Նախընտրական ցուցակը գլխավորում է Խաչիկ Ասրյանը
«Հայաստանի Եվրոպական» կուսակցություն
Նախընտրական ցուցակը գլխավորում է Տիգրան Խզմալյանը
«Հայաստան» դաշինք
կազմված է՝

«Վերածնվող Հայաստան», ՀՅԴ կուսակցություններից
նախընտրական ցուցակը գլխավորում է Ռոբերտ Քոչարյանը
«Ազգային-ժողովրդավարական բեվեռ» համահայկական կուսակցություն
նախընտրական ցուցակը գլխավորում է Վահե Գասպարյանը
«Ինքնիշխան Հայաստան» կուսակցություն
նախընտրական ընտրական ցուցակը գլխավորում է Դավիթ Սանասարյանը

 

loading...
loading...